למה אנחנו סטודיו אנימציה מבוקש?

כי אנחנו דואגים שהסרט שלך יראה כמו משהו שלא ראו לפני, ייחודי ותפור ספציפית למותג שלך. אנחנו מתמקדים בעסקים ועם הניסיון השיווקי שלנו אנחנו מייצרים לא רק סרטונים יפים אלא גם אפקטיביים שחודרים ישר בין העיניים ומביאים לתוצאות.

מומחים במיתוג

הפילוסופיה שלנו מעוגנת ביסודה במיתוג, אז אנחנו מוודאים שכל הסרטונים שלנו משקפים ומדגישים את מהות המותג שלכם. כל האספקטים בסרטון ייתפרו במיוחד למידות החברה שלכם.

תסריטאים מעולים

אנימיישן קאובוי מציעים את כישוריהם של מספרי סיפורים יוצאים מן הכלל, שיעבדו איתכם (היכן שלא תהיו), כאלו עם ניסיון של שנים והבנה עמוקה במאווייהם של משקיעים וצרכנים.

צוות צילום הוליוודי

אנחנו עושים יותר מאנימציה. הצוות שלנו בהוליווד מוכן לפעולה. רק תגידו, והסרטון שלכם יצולם בהתרעה של רגע בעיר הסרטים או כל מקום אחר בעולם.

הצלחה מוכחת

הסטודיו המנוסה וזוכה הפרסים שלנו מחזיק במושכות ההצלחה כבר מעל שבע שנים. מאחורינו המון סיפורי הצלחה ומיליוני ירוקים שעזרנו לגייס.

הכל בכתובת אחת

השירותים שלנו לא מסתכמים בהפקות וידאו ואנימציה, אנחנו מספקים את כל שאר הפתרונות הויזואליים שעסק צריך. ונוודא שכל הכלים השיווקיים שלך מדברים בשפה אחת.

אתה השריף

כל לקוח שלנו מקבל צוות ייעודי שעומד לרשותו ומעניק את מלוא תשומת הלב הנדרשת להשלמת פרויקטים בכל היקף או דחיפות.

עשרות המופלאים

הצוות של אנימיישן קאובוי הוא באמת יחיד מסוגו. עם מומחים מלאי תשוקה ממגוון רחב של תחומים, יש לנו את התשובה לכל צורך שיש לכם בתחום שיווק בוידאו. אבל מספיק עם הסמול טוק – בואו תכירו אותנו.
הצוות המנהל
אלנה פשקביץ
מנהלת סטודיו
alena@anicowboy.com
אורית בר
סמנכ"לית לקוחות
orit@anicowboy.com
ליאור גלר
שותף, במאי
lior@anicowboy.com
הילה גרייבר
משנה למנכ"ל
hila@anicowboy.com
אבי גרייבר
מנכ"ל ובמאי אנימציה
avi@anicowboy.com

סרטונים שנפלטים מרובה 3 קנים

השיטה הייחודית שלנו ליצירת וידאו מבוססת על פילוסופיית שלושת הקנים שלנו, שבאה לידי ביטוי בכל אחד ואחד מהסרטונים שאנו יוצרים.

סיפור

לעשות סרטון יפה, זה יפה אבל לא החוכמה היחידה. לכל סרטון יש מטרה עסקית ויעדים. אנחנו מביאים את כל הנסיון בפרסום שלנו עם יצירתיות נועזת ופראית ובהתאם למחקר מעמיק ולמידה אנחנו מייצרים את המסרים המדויקים בתוך תמה ששואבת לתוכה את קהל היעד. עכשיו אפשר לשלוף את התותחים הכבדים ולהתחיל לעבוד.

 

מיתוג

בוקרים משופשפים שכמונו לא זזים מטר בלי מיתוג. אנחנו דואגים שכל אספקט בוידאו משקף ומעצים את המהות של כל מותג. מהדמויות ועד פלטת הצבעים; מסגנון האיור ועד טון הדיבור - אלה האלמנטים שהופכים וידאו לזכיר ואותנטי עבור קהל היעד. We walk the talk.

 

מיצוב

יש היום בלי סוף אפשרויות ליצור וידאו; עשה זאת בעצמך, מרקטפלייס זול או סתם סטודיו שהציע 3 ב-1... צריך לזכור שזירת הקרב של עולם השיווק מתחילה מספירה לאחור מהרגע שהצופה נחשף לוידאו - 3, 2, 1 והוא בורח או לוחץ. וידאו מושקע ואיכותי יכול להיות כל הפנים של העסק בזמן נתון, לכן כדאי שיהיה ברמה גבוהה וימצב את המותג מעל המתחרים.

פגוש אותנו כאן

לקבלת הצעת מחיר נא למלא את הפרטים ונציג יחזור אליך בהקדם

 2017-2018 ©  All rights reserved to Animation Cowboy | Israel | anicowboy.co.il | thecowboy.co | thecowboy.co.il | anicowboy.com

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon
להרשמה לניוזלטר